Ile kosztuje naprawa telefonu?

Telefon jest w dzisiejszych czasach narzędziem niemal niezbędnym do codziennego funkcjonowania. W jednym urządzeniu nie tylko mamy pod ręką wszystkich swoich przyjaciół, ale przydaje on się także w pracy i biznesie i może z powodzeniem zastąpić całe biuro. Niestety może zdarzyć się, że w pewnym momencie odmówi on posłuszeństwa. Co powinieneś wtedy zrobić? Oczywiście udać się do odpowiedniego serwisu. Powstaje wtedy jednak zasadnicze pytanie - ile kosztuje naprawa telefonu?

Najczęstsze usterki

Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje naprawa. Wszystko zależy przecież od rodzaju usterki. Niektóre z nich da się usunąć dość łatwo, inne wymagają zastosowania specjalnego oprogramowania lub wykorzystania specjalistycznych części.

Nigdy nie dasz rady przewidzieć, co akurat zawiedzie w twoim sprzęcie, możesz jednak oszacować koszty naprawy najpopularniejszych uszkodzeń telefonów. Jedną z najczęstszych przyczyn pojawiania się klientów w serwisach oferujących naprawę jest zalanie telefonu. Tylko sprzęt z najwyższej półki posiada wysoką wodoszczelność, a nie każdego przecież na taki stać. Telefon bez takiej ochrony, po kontakcie z wodą, narażony jest na poważne uszkodzenia i przede wszystkim utratę zapisanych na nim danych. Ile kosztuje naprawa zalanego telefonu? Zależnie od modelu i stopnia uszkodzenia, jest to kwota zaczynająca się od około 99 złotych.

Innym częstym problemem jest zbity lub uszkodzony ekran w telefonie. Niestety, zaawansowany technologicznie sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że łatwo jest go uszkodzić. Już upadek z niewielkiej wysokości, blatu biurka lub stołu, może zakończyć się pęknięciem wyświetlacza. Gdy Ci się to przytrafi, to nie tylko komfort korzystania z takiego sprzętu będzie o wiele niższy. Sam telefon może działać niepoprawnie. Zdecydowanie nie warto męczyć się z pękniętym ekranem, zwłaszcza, że koszty jego naprawy nie są aż tak wysokie. Ile kosztuje naprawa wyświetlacza do telefonu? Są to ceny rzędu 119 złotych.

Nawet dbając o swój telefon, wraz z upływem czasu nieuniknione jest zużycie materiału, wynikające z jego codziennego użytkowania. Nie znaczy to jednak, że musisz rozglądać się za nowym modelem. Najbardziej narażonym na zużycie elementem jest wejście ładowania. Codzienne podłączanie ładowarki może sprawić, że złącze ulegnie uszkodzeniu. Telefon przez to może ładować się powoli lub wcale. Warto wtedy zastanowić się nad jego wymianą. Ile kosztuje naprawa wejścia do telefonu? W zależności od modelu, za taką usługę zapłacisz od 79 do 149 złotych.

Serwis24

Naprawy wszystkich powyższych usterek i wymienione ceny oferuje serwis telefonów w Kielcach - Serwis24. Wysoka jakość usług idą tam w parze z pełnym profesjonalizmem i doświadczonym zespołem techników. Wcale nie musisz mieszkać w okolicach Kielc, by skorzystać z ich usług. Wystarczy, że zgłosisz swój uszkodzony sprzęt i oni zajmą się resztą, a kurier odbierze od Ciebie przesyłkę z dowolnego miejsca w Polsce. Korzystając z ich usług masz pewność dobrze wykonanej naprawy. Niemal wszystkie z nich objęte są bowiem aż 3 miesięczną gwarancją.